سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان

سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان

 سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان

در شرایط کنونی استفاده از تکنولوژی برای برقراری ارتباطات حکم بسیار مهمی دارد و در همین رابطه دانش آموزان و معلمان نیز می توانند با برقراری ارتباط در دنیا مجازی بدون حضور در کلاس فیزیکی موارد یاد گیری و آموزش خود را به پیش ببرند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و یکمین روز از اسفند ماه 1398 اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان از راه اندازی سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان خبر داد . 

این آموزش‌ها با حضور  معلمان منتخب و نظارت گروه‌های آموزشی و درسی استان و براساس بودجه‌بندی اسفند ماه در استودیو مرکز تحقیقات معلمان اصفهان در مدت ۲ هفته اخیر ضبط و آماده پخش گردیده است و روزانه 50 درس در این سامانه بارگزاری می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با تأکید بر لزوم مشارکت و همراهی مدیران، معلمان و به‌ویژه اولیای دانش آموزان اظهار داشت : دانش آموزان در ایام تعطیلات، می توانند علاوه بر پی گیری دروس از شبکه آموزش سیما با بهره مندی از آموزش و تدریس معلمان منتخب استان ضمن بهره مندی از عدالت آموزشی  به تحصیل خود ادامه دهند.

 دانش آموزان می توانند به آدرس http://erp.isfedu.ir مراجعه نمایند و پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه « آموزش و یادگیری » به محتوای آموزشی پایه درسی خود دسترسی داشته باشند . 
لازم به ذکر است نام کاربری و رمز عبور هر دانش آموز به طور پیش فرض کدملی دانش آموز می باشد .