0

سیاست حفظ حریم خصوصی

  1. به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه میهن مکتب تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران، فروشندگان و بازاریابان می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. میهن مکتب هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی پذیرد.
  2. میهن مکتب با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.
  3. میهن مکتب مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application  ها و یا برنامه های مورد استفاده خریدار و فروشنده  ندارد.
  4. میهن مکتب مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
  5. میهن مکتب مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار، فروشنده و توسط اشخاص ثالث ندارد.
  6. میهن مکتب موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده های موجود در حساب کاربری خریدار، فروشنده و بازاریاب می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
  7. میهن مکتب تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می دهد از این رو میهن مکتب نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار و فروشنده از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.
  8. در صورت نیاز خریدار و فروشنده جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف میهن مکتب، میهن مکتب بنا به حجم کار ، مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل می باشد.