اطلاعیه پشتیبانی آذر 1400 : هرگونه سوال و ارتباط با پشتیبانی را از طریق ارسال تیکت پشتیبانی ( دسترسی از حساب کاربری ) پیگیری نمایید
0
03191010280

صدور مجوز جذب سهمیه ۱۰ هزار نفر از کارنامه سبزهای آموزش و پرورش

صدور مجوز جذب سهمیه ۱۰ هزار نفر از کارنامه سبزهای آموزش و پرورش

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: مجوز جذب سهمیه ۱۰ هزار نفر از کارنامه سبزهای آموزش و پرورش در سراسر کشور صادر شد.

کمال حسین پور در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: با پیگیری از مسئولان و معاونان وزارت آموزش و پرورش در زمینه جذب سهمیه کارنامه سبزهای آموزش و پرورش، با صدور مجوز ردیف استخدامی حدود 10 هزار نفر موافقت شد.

وی تصریح کرد: در این راستا وزارت آموزش و پرورش باید بر اساس رشته، جنسیت، بومی گزینی و اخذ سهمیه منطقه، اقدام به جذب کارنامه سبز‌های سراسر کشور اعم از پیرانشهر و سردشت کند.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین مقرر شد که وزارت آموزش و پرورش ظرفیت‌های باقی مانده در هر استان را از کارنامه سبزهای سال‌های گذشته تکمیل کند.

حسین‌پور خاطرنشان کرد: علاوه بر آن، هر استان به نسبت سهمیه باقیمانده، سهم خود را از جذب کارنامه سبز دارد و این سهم برای هر استان محفوظ خواهد بود.

وی اظهار داشت: در نهایت فهرست پذیرفته شدگان هر استان بر اساس کارنامه داوطلبان احراز شده و چنانچه فردی تمایل به حضور در استان و منطقه پذیرفته شده را نداشته باشد، اولویت به داوطلبان بومی استان اختصاص می‌یابد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *