پورتال یا سایت همگام چیست؟

پورتال یا سایت همگام چیست؟

پورتال همگام مدارس | سایت همگام مدارس چیست؟
همگام جامع ترین پورتال ملی مدارس کشور با هدف ارتقای سطح دسترسی به تجهیزات و فناوری‌های نوین آموزشی و تربیتی در راستای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و یکپارچه سازی کلیه سامانه های مرتبط می‌باشد. از مهمترین اهداف این مجموعه زمینه سازی جهت ایجاد تحول مبتنی بر فناوری اطلاعات در برنامه‌های آموزشی و پرورشی، تحقق عدالت آموزشی، تسهیل فرآیندهای موجود آموزشی و اداری و ارائه برنامه های آموزشی و دروس دوره های تحصیلی به صورت الکترونیکی می‌باشد.

پورتال آموزشی همگام با هدف تولید محتوای الکترونیکی و اجزاء آموزش در سامانه آموزش و پرورش راه اندازی شد. این سامانه برای همگام سازی مدارس ایجاد شده است.

اتباع کشورهای دیگر که در ایران بسر می برند نیز می توانند در این پرتال اطلاعیه های جدید آموزشی خود را دیده و در مورد آن مطلع شوند. در مقاله زیر اطلاعات کاملی در مورد  پورتال همگام همگام مدارس پرتال همگام در اختیار شما دوستان قرار می دهیم.

اولین و مهمترین کاربردی که پورتال همگام مدارس با آدرس hamgam.medu.ir می تواند داشته باشد مطلع شدن از آگهی ها و اطلاعیه هایی است که وزارت آموزش پرورش در مورد تعطیلی مدارس اعلام می کند. 

در بسیاری از اوقات والدین می خواهند از وضعیت باز و یا بسته بودن مدرسه در روزهای برفی و یا آلوده مطلع شوند می توانند با ورود به پورتال همگام مدارس با آدرس hamgam.medu.ir در قسمت اطلاعیه ها که سمت راست و بالا قرار گرفته است این اطلاعات را کسب کنند.

پورتال همگام  hamgam.medu.ir