کتاب ریاضی هشتم

کتاب ریاضی هشتم - میهن مکتب

کتاب ریاضی هشتم | { کتاب ریاضی هشتم pdf }

مرتبط با این مطلب

مطالعه‌ی مطالب بالا نیز در راستای تکمیل دانسته ‌هایتان به شما توصیه می‌شود، اما در ادامه‌ :

این کتاب تفاوت های زیادی با کتاب قبلی پایه سوم راهنمایی دارد

نقطه قوت کتاب ریاضی هشتم چاپ جدید

نقطه قوت کتاب ریاضی هشتم چاپ جدید مطالب هندسه آن است. مولفان محترم تا حدودی به لزوم استفاده از روش‌های متنوع در استدلال‌های به کار رفته در متن کتاب، توجه داشته‌اند و روش‌های استدلال شهودی، تمثیلی، استقرایی و استنتاجی مورد استفاده قرار گرفته که در این میان سهم استدلال شهودی به میزان قابل توجهی بیشتر از سایر روش‌های استدلالی است.

با توجه به سطح توانایی های دانش‌آموزان و قدرت استدلال آنها در این سن، استفاده از استدلال شهودی ضروری به نظر می‌رسد. اما غفلت از اهتمام در ایجاد آگاهی نسبت به لزوم استفاده از استدلال معتبر می‌تواند باعث بیگانگی دانش‌آموزان با استدلال منطقی و گرفتار شدن در ورطه استدلال‌های سطحی شود.

لزوم استدلال و اثبات

بنابراین بهتر است مولفان محترم در کنار به‌کار‌گیری شیوه‌های استدلالی متنوع به ایجاد یک باور ذهنی نسبت به لزوم استدلال و اثبات معتبر در دانش‌آموزان تلاش نمایند.البته این نکته هم باید ذکرشود که از نظر بعضی ازدانش آموزان بسیاری از مطالب کتاب تکراری است.

در کتاب ریاضی هشتم چاپ جدید تلفیقی ازمطالب هندسه وجبر قابل مشاهده است .درمجموع کتاب ریاضی هشتم کتاب خوبی است .می توانید نسخه جدید آن را ازلینک زیردانلود نمایید.

آموزش جامع ریاضی هشتم

ناگفته نماند میهن مکتب تمامی مطالب کتاب ریاضی هشتم را به صورت پاورپوینت اسلاید شو های سفارشی سازی شده با جواب منتشر کرده است در واقع کتاب ریاضی هشتم با جواب همراه با استفاده از امکانات جدید مانند پاورپوینت در میهن مکتب طراحی و به روز رسانی می شود برای دسترسی به پاورپوینت های این درس ، به صفحه آموزش ریاضی هشتم مراجعه کنید

پیشنهاد میهن مکتب

کتاب ریاضی هشتم با پاسخ و آموزش آماده و قابل دانلود است برای دانلود جواب کتاب ریاضی هشتم با آموزش همین الان به  صفحه ی آموزش ریاضی هشتم مراجعه کنید

در نهایت

کتاب ریاضی هشتم جدید اکنون قابل دانلود است دکمه زیر را انتخاب کنید 

کتاب ریاضی هشتم pdf بوده و میتوانید آن را در انواع دستگاه ها اجرا کنید